Stále hostíme studenty z německého Georgsmarienhütte. V pondělí 16. září se podívají do Teplických skal a v úterý 17. září absolvují exkurzi ve Farmetu v České Skalici a navštíví Nové Město nad Metují. Domů odjíždějí ve středu 18. září ráno.

V pondělí 16. září navštíví studenti septimy s prof. Ježkem a Rojtovou ZOO ve Dvoře Králové.

Do Kořenova na primárně preventivní pobyt jedou ve dnech 16.-18. září studenti 1.B s prof. Noskem a Svobodou a na táborovou základnu Eldoráda na Studánce u Vernéřovic studenti 5.V s prof. Půlpánovou a Víchem. Na Studánce je vystřídají ve středu 18. září studenti 5.W s prof. Ježkem a Víchem a zdrží se zde do pátku 20. září. Ve dnech 18.-20. září budou také studenti 1.A na primárně preventivním pobytu na Ostaši s prof. Pavlíčkovou a Zapletalovou.

Ve středu 18. září se naši studenti tradičně zapojí do Srdíčkového dne, veřejné sbírky pořádané občanským sdružením Život dětem.

V pátek 20. září absolvují studenti 4.A a 4.B první lekci Fyzioterapie do škol, kterou vede Mgr. Zuzana Vančáková. Další dvě lekce budou v následujících týdnech.

Večer zahajuje koncertem kapely Květy v aule svoji činnost Kulturní prostor AULA, jehož hybateli jsou prof. Nosek, Macura a Havlíček.