V pondělí 21. října jede tým studentů pod vedením prof. Slavíka reprezentovat školu do Prahy na turnaj ve frisbee.

V úterý 22. října jede 48 studentů s prof. Veverkou, Misarovou a Vrátilovou do pražského Stavovského divadla na operní představení Figarova svatba. Jde již o čtvrtou akci tohoto typu v sérii Gympl v opeře.

Na florbalový turnaj doprovodí prof. Rozinek studenty Martina Hanuše (3.A), Tadeáše Knappa (3.A), Adama Kašpara (3.B), Ondřeje Lukavského (4.B), Adama Richtera (4.B), Vojtěcha Majera (4.V), Václava Podškubku (4.V), Jana Ježka (4.W), Jana Ježka (5.W), Marka Flašara (5.W), Lukáše Boučka (6.V), Jakuba Steinera (6.V) a Davida Frödeho (7.V) ve středu 23. října. Do čističky odpadních vod v Bražci se podívají studenti 2.A s prof. Netíkovou.

Ve čtvrtek 24. října budou pro naše studenty v Běhu do zámeckých schodů oporou prof. Moučka a Rozinek. Pro studenty 2. ročníku a sexty připravil BESIP projekt Nultá hodina autoškoly. Studenti se setkají se záchranáři, hasiči, policisty a s dopravním psychologem.

V pátek 25. října se studenti společenskovědního semináře zúčastní přednášky filozofky Terezy Matějíčkové O pozornosti a svobodě.