Klub Arduino stále nabírá nové členy!

Zajímá tě elektrotechnika? Chtěl by ses zlepšit v programování? Dokázal bys navrhnout a realizovat větší projekt? Lákalo by tě ponořit se do světa bastlení? Pokud jsi alespoň na jednu z otázek odpověděl „ano“, pak náš Klub Arduino je dělaný přímo pro tebe!

Klub Arduino je volnočasový technický kroužek, kde se seznámíš se základy elektrotechniky, programování v C/C++ a hlavně si vše vyzkoušíš prakticky! Od zapojení LED po vytvoření třeba požárního hlásiče.

Že nemáš žádné předchozí zkušenosti? Nevadí! Schůzky budou koncipované tak, aby vyhovovaly každému – začátečníkovi i ostřílenému bastlíři. Po absolvování výuky základů na vás čeká výzva v podobě vlastního velkého projektu! Můžeš dělat cokoli, od dálkově ovládaného auta po meteorologickou stanici posílající data na školní server!

Všechny tyto možnosti se ti nabízejí díky velmi jednoduchému prototypování s deskou Arduino. Kromě toho pro nadšence máme i pár desek ESP32 a ESP8266, díky nimž se bez dalších potřeb připojíte k síti WLAN. Přijďte, a přesvědčte se, že bastlení je v první řadě zábava!

Schůzky budou probíhat ve středu/čtvrtek (dle přání většiny členů) v čase 14:30 – 16:00 ve škole. Pro informace a registraci kontaktujte Jakuba Jirečka, 7.W (jirecekjakub@gymnachod.cz).

Za Klub Arduino
Tobiáš Mazura