Nabídka práce: mzdový/á účetní a pokladní/administrativní pracovník/ce

Nabídka práce na pozici:

mzdový/á účetní a pokladní/administrativní pracovník/ce

Místo výkonu práce: Jiráskovo gymnázium, Náchod, Řezníčkova 451

Náplň práce

Činnosti mzdové a personální agendy:

  • měsíční zpracování mezd, zpracování náhrad, správa zaměstnaneckých benefitů, kontrola mzdových podkladů a docházek, monitoring zůstatků dovolených,
  • komunikace se zaměstnanci v rámci mzdové problematiky,
  • realizace pracovně-právních záležitostí dle vzorů – PS, DPP/DPČ, lékařské prohlídky, změny smluvních vztahů,
  • příprava reportů,
  • spolupráce se zdravotními pojišťovnami, ČSSZ a dalšími externími subjekty,
  • komunikace s úřady (OSSZ, ÚP, ZP, FÚ) a účast při kontrolách příslušných úřadů,
  • RZD, ELDP, vyúčtování zálohové a srážkové daně, výkazy pro ÚIV a statistiky.

Pokladní a administrativní agenda:

  • zajišťování komplexních pokladních transakcí.

Požadujeme

  • znalost českého mzdového účetnictví, Zákoníku práce a souvisejících předpisů,
  • přehled o personálních oblastech,
  • znalost mzdové problematiky ve školství výhodou,
  • znalost MS Office, zejména Wordu a Excelu,
  • znalost systému Avensio výhodou,
  • samostatnost, odolnost vůči stresu, velmi dobré komunikační schopnosti, pečlivost a zodpovědnost,
  • trestní bezúhonnost.

Vzdělání

  • minimálně střední s maturitní zkouškou, ideálně s ekonomickým zaměřením.

Nabízíme

  • smlouvu na hlavní pracovní poměr na 40 případně 20 hodin týdně,
  • zaměstnanecké benefity (stravenkový paušál, příspěvek na DIP a zvýhodněné mobilní tarify),
  • 25 dní dovolené.

Kontakt pro podání nabídky

Kontaktní osoba: Ing. Martina Novotná,

Tel. č.: 607 047 712, 491 423 243

E-mail: novotna@gymnachod.cz

Termín podání nabídky

do 30. září 2024.

image_printTisk